środa, 1 marca 2017

Zniewolone podsumowanie LUTEGO!

Luty minął nam w czwórkowym składzie bardzo miło. Oczywiście wciąż nie próżnujemy i wprowadzamy coraz to nowsze ulepszenia. Od dziś, jeżeli kogoś interesują recenzje danej osoby – można skierować się do etykiet i kliknąć na określony pseudonim.
Zauważyłyśmy ostatnio dziwną zależność, że ludzie, którzy wchodzą na naszą stronę nie dostrzegają tego, iż jest nas więcej niż jedna osoba. W tym celu postanowiłyśmy podpisywać się od przyszłego miesiąca na końcu recenzji, dodając do tego nasz wymyślony symbol. SadisticWriter w końcu założy koronę księżniczki, Cleo M. Cullen pogłaska żółwia, Laurie January będzie pisać kruczym piórem, a Paula będzie naszą wizażystką z pokaźną ilością szminek.
A teraz czas na zgromadzenie wszystkich recenzji opublikowanych w lutym! 


5) Amy Tintera - "Restart" [Cleo M. Cullen]

Czas strasznie szybko leci! Powoli szykujemy się do zniewolonego zjazdu w lipcu, mamy nadzieję, że plan wypali. Jeżeli tak, to na pewno czeka nas mnóstwo akcji, którymi się z Wami podzielimy.
W następnym miesiącu będzie malutkie odejście od wstawiania recenzji, bo Cleo uraczy nas swoim osobistym top 5. Poza tym będzie odrobinę więcej fantastyki i nowości. Warto czekać. Oby już od marca wiosna zawitała na blogach, bo chyba wszyscy mamy dosyć już zimy!

16 komentarzy:

 1. Tak, ja już mam zdecydowanie dość zimy. Niech już przyjdzie wiosna!

  OdpowiedzUsuń
 2. O! Szklany tron! Muszę to w końcu przeczytać. Tyle dobrych opinii o niej słyszę, mam ją tez na półce, więc żadnych przeciwności nie widzę :D Czytam teraz dwór mgieł i cierni tej samej autorki i tu dopiero zaczęłam, więc wyrażać się jeszcze nie będę, ale dwór cierni i róż ogromnie mi się podobał <3
  Zaczytanego marca <3
  Buziaki :*
  pomiedzy-wersami.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Niech przyjdzie wiosna, macie rację;)

  OdpowiedzUsuń
 4. To powodzenia w marcu dziewczyny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluje tylu recenzji :)

  Zaczytanego marca :)

  Pozdrawiam Agaa
  http://ilovetravelingreadingbooksandfilms.blogspot.com/2017/03/podsumowanie-lutego.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe książki za Wami. "November 9" uwielbiam!
  W tym roku zima mnie jakoś wyjątkowo wymęczyła. Niby nie było dużo śniegu (przynajmniej we Wrocławiu), ale wiecznie było mi zimno. Chcę już wiosnę!
  Pozdrowionka!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję Wam zapału i wyboru lektur również ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo dobry wynik, gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziewczyny, bo niektórzy komentujący wchodzą tylko po to, aby zareklamować swojego bloga, więc nie zwracają uwagi na ilość prowadzących daną stronę. Wiem to z doświadczenia!
  W tym miesiącu nieźle się napracowałyście, ale - jak już mówiłam - przydałby się drobny przerywnik między recenzjami. Jakiś wspólny tag, wspólne zestawienie TOP 5... Dobra, już się nie wtrącam! :P
  Pozdrawiam!
  BLUSZCZOWE RECENZJE

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo mało blogów jest prowadzonych w kilka osób, stąd pewnie te pomyłki. ;)
  Widzę kilka tytułów mi znanych, a obecnie czytam Naznaczonych śmiercią, więc sprawdzimy, jak to będzie w moim przypadku z tą książką. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję wyniku! :)
  "November 9" przede mną.
  Pozdrawiam!

  napolceiwsercu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Oby już przyszła wiosna! Czasu na czytanie ostatnio ma bardzo mało, ale trzeba to jakoś zmienić :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Czytałam "November 9" i książka jak najbardziej przypadła mi do gustu. W końcu pani Hoover to jedna z moich ulubionych autorek. Marzę jednak o "Naznaczeni śmiercią", bo chociaż książka jest tak popularna, wciąż nie miałam okazji po nią sięgnąć.

  OdpowiedzUsuń
 14. Dziecięce koszmary!!! Muszę mieć tą książkę! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :)