O nas

SadisticWriter
Sprawca zamieszania i zniewolenia treści.
Już nie nastolatka, ale nogą wciąż tkwi gdzieś w młodzieżowym świecie fantazji. Ponad wszystko kocha pisać, czytać i śpiewać. Słodycze? We wszelkiej postaci – do jedzenia, do przytulenia, do pokochania. Spontaniczna, nieogarnięta, dziwna. Właścicielka czarnych oprawek, pokaźnej biblioteczki oraz kota i psa. Herbatoholik (różany Earl grey życiem!), skarpetkoholik, świeczkoholik, kubkoholik, książkoholik. Z książek czytuje prawie wszystko, najwięcej fantastyki, nie przepada za romansami. Stara się uwierzyć w to, że młodzieżówki nie spadły jeszcze na dno schematów. Ostatnio namiętnie zaczytuje się w literaturze dziecięcej.  
Cleo M. Cullen 
Rocznik '94. Serialowiec, kinoman, książkoholik. Miłośniczka bransoletek z zawieszkami, uzależniona od earl greya, z obsesją na punkcie imienia Ros(i)e i brunetów o niebieskich oczach. Lubi nektar bananowy, kocha lody bakaliowe i kilkunastu (przynajmniej) fikcyjnych bohaterów. Najczęściej sięga po literaturę młodzieżową, kryminały i fantastykę, a także powieści obyczajowe. Uwielbia opisy zwłok Simona Becketta, dwudziestowieczną Barcelonę oczami Carlosa R. Zafona i Irlandczyków w oczach Cecelii Ahern. Pisze własne opowiadania z naiwną nadzieją, że kiedyś wyda coś własnego.

Paula
Paulina, studentka Informacji Naukowej i Bibliotekoznawsta. Uśmiechnięta, kocha się śmiać. Wiele osób uważa, że ma zaraźliwy śmiech (chyba coś w tym jest). Uwielbia cydr oraz lody naturalne. W okresie wzmożonej nauki, a więc podczas sesji, uzależnia się od kawy. Wakacje to czas kiedy może nadrobić książkowe zaległości. Książko- filmo- serialo- kosmetyko- holik. Sięga po różnorodną tematykę. Seriale i filmy w przeważającej części są z kategorii: kryminalistyczne oraz katastroficzne. 
Snapchat: popaulina123
 Laurie January
Już nie studentka, wykształcony ekonomista i dziennikarz niepracujący w zawodzie. Pisarz pół amator, pół profesjonalista zajmujący się wieloma projektami jednocześnie. Fanfikara, miłośniczka herbaty, czekolady w niemal każdej postaci, skoków narciarskich oraz mangi. Samotnik z wyboru i charakteru. Gdy mam czas, książki pochłaniam w ilościach hurtowych, głównie fantasy. Nie znoszę kiepskich wątków wyciągniętych nagle z rękawa oraz narzucania zdania przez innych.

1 komentarz:

Dziękujemy za komentarz :)